Działki nad jeziorem Pozezdrze

Sprawdź dostępność
Nr. Działki: 382/8
Dostępna

Powierzchnia:

2 551 m2
Cena: 280 000,00 zł
Cena: 109,76 zł/ m2
Charakterystyka

Działki o powierzchni

od 2300 do 4159 m2

Teren osady położony jest na skraju miejscowości Pozezdrze, nieopodal malowniczej plaży gminnej. W pobliżu terenu osady znajdują się popularne miejscowości turystyczne: Giżycko, Węgorzewo i Kruklanki. Jezioro Pozezdrze, znajdujące się w pobliżu osady, połączone jest ze szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich poprzez żeglarską rzekę Sapinę.

Osada położona jest na imponującym wzniesieniu, tuż przy drodze łączącej Kruklanki z Węgorzewem. Do plaży gminnej prowadzi urokliwa polna aleja otoczona niewielkimi wzgórzami i przepięknymi, rozłożystymi drzewami.

Osada składa się z 21 atrakcyjnie położonych działek z dostępem do wspólnego terenu rekreacyjnego z planowanym placem zabaw i altaną grillową.

Perspektywiczna okolica
Zaledwie 3 km od osady znajduje się teren przyszłego, największego mazurskiego resortu turystycznego. Rozwój resortu będzie w najbliższych latach niezwykle korzystnie wpływał na prestiż i wzrost wartości okolicznych terenów, w tym prezentowanej osady. Jednocześnie przyszli mieszkańcy Osady nad jeziorem Pozezdrze, dzięki idealnej lokalizacji, będą niemalże sąsiadować z miejscem zapewniającym szereg turystycznych atrakcji.

Rodzaj zabudowy

Działki zgodnie z miejscowym planem zagospodarowanie przestrzennego (tereny oznaczone na planie symbolem MU1) przeznaczone są pod zabudowę jednokondygnacyjną:

  • z użytkowym poddaszem
  • z możliwością podpiwniczenia
  • z dachem dwuspadowym pokrytym dachówką lub materiałem ją imitującym
  • o funkcji mieszkalno - letniskowej z dopuszczeniem usług

Wodociąg i kanalizacja na terenie osady. Przyłącze energetyczne w sąsiedztwie Osady.

Lista działek

Nr działki Rodzaj Powierzchnia Cena Cena m2 Dostęp do jeziora Status
Nr działki 382/8 Rodzaj Powierzchnia 2 551m2 Cena 280 000,00 zł Cena m2 109,76 zł Dostęp do jeziora Status Dostępna

Lokalizacja

PROMOCJA